SBR10E45P5-7
TME
RSS 1.52 1.52 1.24 + VAT
MPN:
SBR10E45P5-7
Producent:
DIODES INCORPORATED
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.65% (15.04.2026)
Poprzednia cena:
1.53
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 1500+ 3000+
Dioda: prostownicza; SMD; 45V; 10A; PowerDI®5; Ufmax: 0,42V; SBR®