S10B-PADSS-1
Wekton
S10B-PADSS-1 RSS 4.43 4.43 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
S10B-PADSS-1
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
EATON
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.38% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
4.33
Ilość [ x szt]: 50+ 100+
Gniazdo PAD męskie 10pin 2x5 3A 250V THT kątowe RM 2mm