MAC15A10G-LF
Wekton
MAC15A10G-LF RSS 5.93 5.93 x 14
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MAC15A10G-LF
Minimalne zamówienie:
14 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.69% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
5.97
Ilość [ x szt]: 20+
Triak 15A 800V Igt=50mA full-wave AC TO220AB