B57236S0500M000
TME
B57236S0500M000 RSS 3.35 3.35 2.72 + VAT
MPN:
B57236S0500M000
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.6% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
3.33
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Termistor NTC; 50Ω; Ø: 11,5mm; -55÷170°C; 2,1W; ±20%; THT; 3165K