GST360B15-C8P
TME
GST360B15-C8P RSS 453.65 453.65 368.82 + VAT
MPN:
GST360B15-C8P
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
458.80
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; 15VDC; 22,7A; 340,5W; 85÷264VAC; -30÷70°C