BTB06-600SWRG
TME
BTB06-600SWRG RSS 5.74 5.74 4.67 + VAT
MPN:
BTB06-600SWRG
Producent:
STMicroelectronics
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.35% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
5.76
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 50+ 100+ 150+ 500+ 1000+ 2000+ 5000+
Triak; 600V; 6A; TO220AB; Igt: 10mA; logic level