FDMS8050ET30
TME
RSS 13.73 13.73 11.16 + VAT
MPN:
FDMS8050ET30
Producent:
onsemi
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+12% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
12.23
Ilość [ x szt]: 10+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 299A; Idm: 1914A; 180W