FDPF390N15A
Wekton
FDPF390N15A RSS 6.91 6.91 x 12
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FDPF390N15A
Minimalne zamówienie:
12 szt.
Obudowa:
TO-220F
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.71% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
6.96
Tranzystor N-MOSFET 150V 15A 22W 0,04R TO220F