BTA312-800B.127
Wekton
BTA312-800B.127 RSS 2.57 2.57 x 29
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA312-800B.127
Minimalne zamówienie:
29 szt.
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-11% (21.02.2026)
Poprzednia cena:
2.89
Triak 12A 800V Igt=50mA TO220AB