BGH75N65HF1
TME
BGH75N65HF1 RSS 53.91 53.91 43.83 + VAT
MPN:
BGH75N65HF1
Producent:
BASiC SEMICONDUCTOR
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.3% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
53.75
Ilość [ x szt]: 5+ 30+ 150+ 600+
Tranzystor: IGBT; SiC SBD; 650V; 75A; 405W; TO247-3