ERJ1TRQF2R0U
TME
ERJ1TRQF2R0U RSS 0.69 0.69 x 4000
MPN:
ERJ1TRQF2R0U
Zmiana ceny:
-3.76% (22.02.2026)
Poprzednia cena:
0.72
Rezystor: thick film; SMD; 2512; 2Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V