ZV11K0603300NIR1
Wekton
ZV11K0603300NIR1 RSS 0.36 0.36 x 70
  • Zgodny z RoHS
Kod:
ZV11K0603300NIR1
Minimalne zamówienie:
70 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.05% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
0.35
Ilość [ x szt]: 100+ 500+
Warystor MLV SMD 0603 11VAC 14VDC 210pF 30A 0,2J