0201WMF2613TEE
TME
0201WMF2613TEE RSS 0.01 0.01 x 30000
MPN:
0201WMF2613TEE
Zmiana ceny:
-0.25% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 261kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷125°C