V480LA40AP
TME
V480LA40AP RSS 2.35 2.35 1.91 + VAT
MPN:
V480LA40AP
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-26% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
3.16
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 600+
Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 480VAC; 640VDC; 750V; 4,5kA