DR74-4R7-R
TME
DR74-4R7-R RSS 2.41 2.41 1.96 + VAT
MPN:
DR74-4R7-R
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.42% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
2.40
Ilość [ x szt]: 10+
Dławik: drutowy; SMD; 4,7uH; Ipracy: 3,34A; R: 25,4mΩ; ±20%; DR