DC100D60C
TME
RSS 598.00 598.00 486.18 + VAT
MPN:
DC100D60C
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
601.58
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷32VDC; 60A; 1÷100VDC; DC100