DC100D40C
TME
RSS 555.57 555.57 451.68 + VAT
MPN:
DC100D40C
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
558.89
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 50+
Przekaźnik: półprzewodnikowy; Uster: 4÷32VDC; 40A; 1÷100VDC; DC100