JVR07N201K65PU5
TME
RSS 0.14 0.14 x 10000
MPN:
JVR07N201K65PU5
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
Joyin
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.65% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.14
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 130VAC; 170VDC; 200V; 1,2kA; Ø7mm