JVR07S201K65PU5
TME
RSS 0.19 0.19 x 10000
MPN:
JVR07S201K65PU5
Zmiana ceny:
+0.68% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.19
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 130VAC; 170VDC; 200V; 1,75kA; Ø7mm