JVR05N201K65PU5
TME
RSS 0.17 0.17 x 10000
MPN:
JVR05N201K65PU5
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
Joyin
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.17
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 130VAC; 170VDC; 200V; 400A; Ø5mm