MC4-Evo stor jack, 2.5 mm², cable Ø 4.7-6.4 mm, 1.5 kV, 32 A, 32.0256P0001
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
32.0256P0001
Kod:
37F2050
Producent:
Stäubli Electrical Connectors
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-35% (23.04.2026)