MC4-Evo stor plug, 2.5 mm², cable Ø 6.1-7.3 mm, 1.5 kV, 32 A, 32.0259P0001
Bürklin Elektronik
MC4-Evo stor plug, 2.5 mm², cable Ø 6.1-7.3 mm, 1.5 kV, 32 A, 32.0259P0001 RSS 2.27 2.27 EUR9.68 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
32.0259P0001
Kod:
37F2053
Zmiana ceny:
-36% (23.04.2026)