JNR13S500L87PU5
TME
RSS 0.45 0.45 x 9000
MPN:
JNR13S500L87PU5
Minimalne zamówienie:
9 000 szt.
Producent:
Joyin
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.26% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.46
Termistor NTC; 50Ω; Ø: 13mm; -40÷200°C; 3,2W; ±15%; THT; Ø13mm; torba