JNR10S500L87PU5
TME
RSS 0.31 0.31 x 10000
MPN:
JNR10S500L87PU5
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
Joyin
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.8% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.31
Termistor NTC; 50Ω; Ø: 10mm; -40÷170°C; 2,3W; ±15%; THT; Ø10mm; torba