HCM1A1307V2-120-R
TME
HCM1A1307V2-120-R RSS 4.18 4.18 x 250
MPN:
HCM1A1307V2-120-R
Minimalne zamówienie:
250 szt.
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.29% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
4.19
Dławik: drutowy; SMD; 12uH; Ipracy: 8A; R: 16,4mΩ; ±20%; Isat: 12,5A