DRQ73-150-R
TME
DRQ73-150-R RSS 2.73 2.73 x 1350
MPN:
DRQ73-150-R
Minimalne zamówienie:
1 350 szt.
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.14% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
2.73
Dławik: drutowy; SMD; 15uH; Ipracy: 1,83A; R: 84,4mΩ; ±20%; -40÷125°C