DR124-680-R
TME
DR124-680-R RSS 2.22 2.22 x 750
MPN:
DR124-680-R
Minimalne zamówienie:
750 szt.
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.5% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
2.23
Ilość [ x szt]: 1500+ 2250+ 3750+
Dławik: drutowy; SMD; 68uH; Ipracy: 1,8A; R: 183,33mΩ; ±20%