MLVC06V012C210
TME
MLVC06V012C210 RSS 0.34 0.34 x 4000
MPN:
MLVC06V012C210
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.35% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.34
Ilość [ x szt]: 100000+
Warystor: wielowarstwowy; SMD; 0603; 8,5VAC; 12VDC; 30A; 18V; 210pF