JVR10N201K87PU5
TME
RSS 0.21 0.21 x 10000
MPN:
JVR10N201K87PU5
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
Joyin
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.67% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.21
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 130VAC; 170VDC; 200V; 2,5kA; Ø10mm