JVT07N471K65PU5
TME
RSS 0.13 0.13 x 10000
MPN:
JVT07N471K65PU5
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
Joyin
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.46% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.13
Warystor: tlenkowo-cynkowy; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 1,2kA; Ø7mm