GRM033C80G273KE01D
TME
GRM033C80G273KE01D RSS 0.01 0.01 x 15000
MPN:
GRM033C80G273KE01D
Minimalne zamówienie:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.89% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 150000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 27nF; 4V; X6S; ±10%; SMD; 0201; 180mm