CC45SL3JD100JYNNA
TME
RSS 0.50 0.50 x 1000
MPN:
CC45SL3JD100JYNNA
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.5% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.50
Ilość [ x szt]: 2000+ 3000+ 5000+
Kondensator: ceramiczny; 10pF; 6kV; ±5%; THT; 7,5mm; Ø: 7,5mm; H: 6mm