LCFE060502A650TG
TME
RSS 6.61 6.61 x 10000
MPN:
LCFE060502A650TG
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.19% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
6.59
Dławik: common mode; SMD; 0202; 50mA; R: 8Ω; 5VDC; Z: 65Ω; -40÷85°C