JSB-0705-820-M
TME
RSS 0.87 0.87 x 1000
MPN:
JSB-0705-820-M
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
JANTEK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.87
Dławik: drutowy; SMD; 82uH; 0,57A; R: 0,39Ω; ±20%; 7,6x7,6x5,1mm