V480LA7P
TME
V480LA7P RSS 0.68 0.68 x 4500
MPN:
V480LA7P
Minimalne zamówienie:
4 500 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.74
Ilość [ x szt]: 6000+ 7500+ 15000+ 30000+
Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 480VAC; 640VDC; 750V; 1,2kA; Ø7mm