V480LA10P
TME
V480LA10P RSS 0.92 0.92 x 5000
MPN:
V480LA10P
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.41% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.91
Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 480VAC; 640VDC; 750V; 2,5kA; 60J