V480LA40AP
Wekton
V480LA40AP RSS 1.77 1.77 x 55
  • Zgodny z RoHS
Kod:
V480LA40AP
Minimalne zamówienie:
55 szt.
Zmiana ceny:
+4.35% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
1.70
Warystor 14mm 750V 480VAC 64VDC 4,5kA 105J THT RM 8mm