V480LA80BP
Wekton
V480LA80BP RSS 2.72 2.72 x 33
  • Zgodny z RoHS
Kod:
V480LA80BP
Minimalne zamówienie:
33 szt.
Zmiana ceny:
+4.89% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
2.60
Ilość [ x szt]: 50+
Warystor 20mm 750V 480VAC 64VDC 6,5kA 180J THT RM 8mm