ERJ1TRQF8R2U
TME
ERJ1TRQF8R2U RSS 1.82 1.82 x 5
MPN:
ERJ1TRQF8R2U
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Zmiana ceny:
-0.33% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
1.82
Ilość [ x szt]: 4000+
Rezystor: thick film; SMD; 2512; 8,2Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V