ERJ1TRQF2R2U
TME
ERJ1TRQF2R2U RSS 3.13 3.13 2.54 + VAT
MPN:
ERJ1TRQF2R2U
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+52% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
2.06
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 4000+ 8000+
Rezystor: thick film; SMD; 2512; 2,2Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V