BT136-600E TO-220
Micros
BT136-600E TO-220 RSS 0.55 0.55 0.45 + VAT
Kod:
1f8c0e
Producent:
ARK
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-8% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
0.60
Triak; It=4A; Vdrm=600V; Igt=25mA BT136-600E,127; BT136-600E-LGE