ECWF2565JA
TME
ECWF2565JA RSS 11.56 11.56 x 500
MPN:
ECWF2565JA
Zmiana ceny:
-0.84% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
11.66
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 5,6uF; 250VDC; THT; ±5%; 20mm