EEHZA1H470V
TME
EEHZA1H470V RSS 3.52 3.52 x 500
MPN:
EEHZA1H470V
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Zmiana ceny:
+0.11% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
3.52
Kondensator: hybrydowy; H: 10,5mm; 47uF; 50VDC; 1,8A; SMD; ESR: 30mΩ