LQM18DH330M70L
TME
LQM18DH330M70L RSS 0.48 0.48 x 4000
MPN:
LQM18DH330M70L
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.77% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.48
Ilość [ x szt]: 8000+ 12000+ 20000+ 24000+ 40000+ 100000+
Dławik: wielowarstwowy; SMD; 0603; 33uH; 200mA; R: 3,12Ω; ±20%; LQM