LQW2UAS2R2J00L
TME
LQW2UAS2R2J00L RSS 0.33 0.33 x 2000
MPN:
LQW2UAS2R2J00L
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.8% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.32
Ilość [ x szt]: 4000+ 6000+ 10000+ 14000+ 20000+ 24000+ 40000+ 50000+ 100000+
Dławik: drutowy; SMD; 1008; 2,2uH; 280mA; R: 2,8Ω; ±5%; LQW; 180mm