LCF060502B650TG
TME
RSS 1.59 1.59 x 10000
MPN:
LCF060502B650TG
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.54% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
1.58
Dławik: common mode; SMD; 0202; 130mA; R: 10Ω; Z: 65Ω; -40÷85°C