HCMA0503-1R0-R
TME
HCMA0503-1R0-R RSS 2.21 2.21 x 2000
MPN:
HCMA0503-1R0-R
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.59% (13.03.2026)
Poprzednia cena:
2.25
Dławik: drutowy; SMD; 1uH; Ipracy: 10,1A; R: 10,4mΩ; ±20%; HCMA0503