JPRH-1205-121-M
TME
RSS 1.05 1.05 x 500
MPN:
JPRH-1205-121-M
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
JANTEK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.64% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
1.07
Dławik: drutowy; SMD; 120uH; 1,1A; R: 170mΩ; ±20%; 12x12x6mm