BLM15PX600SN1D
TME
BLM15PX600SN1D RSS 0.06 0.06 x 10000
MPN:
BLM15PX600SN1D
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.85% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Ilość [ x szt]: 20000+ 50000+
Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 60Ω; SMD; 1,4A; 0402; R: 0,032Ω; BLM