BTB16-800CW TO-220
Micros
BTB16-800CW TO-220 RSS 2.63 2.63 2.14 + VAT
Kod:
02b262
Producent:
ST
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+80% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
1.46
Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=35mA; snubberless BTB16-800CWRG BTB16-800CW3G